Günümüzde, dijital eğlence dünyasında IPTV Bayii , eğlence servisine dayalı internet hızla gelişmekte ve sağlayıcılara olduğu kadar satıcılara da birçok fayda sağlamaktadır. IPTV, esnekliği nedeniyle gittikçe daha popüler hale gelen bu hizmetlerden biri. IPTV hizmetini satmak veya yeniden satmak , şu anda en sıcak iş olarak kabul ediliyor. IPTV satıcısı olmak istiyorsanız , nasıl yapılır? IPTV satıcısı olunca alacağınız faydalar nelerdir? Bu soruların cevabını aşağıdaki gönderiden bulabilirsiniz.

IPTV hakkında

IPTV teknolojisi hakkında temel bilgiler

IPTV teknolojisine sahip olmayan televizyonlarla aynı olmayan IPTV, karmaşık bir ağ mimarisinde çalışır. İzleyiciler belirli bir zamanda televizyonda bir program izleyebilse de, IPTV’yi kullananlar hareket halindeyken veya internet bağlantısı üzerinden istedikleri zaman programların içeriğini alabilir. Bu yüzden IPTV birçok kullanıcının tercihine dönüşüyor. Bir satıcıysanız IPTV büyük bir satış fırsatıdır.

iptv bayi
iptv satıcısı abd,  IPTV – popüler eğlence servisi

IPTV servisi nasıl kullanılır?

IPTV servisini kullanmak istediğinizde, bir sağlayıcı seçmeniz gerekir. IPTV bant genişliği garantisi olan bir sağlayıcı, IPTV kanallarının dağıtımı ve sunucu kapasitesi sizin için gereklidir.

Bu tür bir eğlence servisini kullanmak için, aşağıdakileri gibi gerekli bilgileri sağlamanız gerekir: Neyi izlemek istersiniz, çünkü IPTV binlerce içeriğe sahip birçok kanal sunar. Hizmet için ödeme yönteminizi açıklığa kavuşturmalısınız.

IPTV ile programları yalnızca TV’de değil, cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar gibi dijital cihazlarda da izleme şansınız var. Böylece bu hizmeti her yerde ve her zaman kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, TV’niz IPTV’ye sahip değilse, IPTV set üstü kutusuna sahip olmanız önerilir.

Dijital cihazlarda IPTV’yi birçok uygulama ile izleyebilirsiniz. Cihazlarınız için bazı uygulamalar IPTV vlc oynatıcı, IPTV kodi, Akıllı IPTV, STBemu uygulaması…

IPTV satıcısı nasıl olunur?

Herhangi bir işletmeye başlamak için, yatırım için parayı, nasıl yatırım yapılacağını, kârın ne olduğunu, hangi yatırımlardan faydalanacağınızı düşünmelisiniz.

iptv bayi
IPTV bayisi olmak ister misiniz?

Bir IPTV satıcısı olmak için, aşağıda bahsettiğimiz bir şeyi öğrenmelisiniz:

– Öncelikle satacağınız hizmeti anlamalısınız. IPTV’nin nasıl çalıştığını, müşterilerinizi nasıl destekleyeceğinizi, sağlayıcıların size sunduğu destek araçlarına nasıl aşina olacağınızı anlamanız gerekir…. Hizmeti bilmiyorsanız, müşterileri ikna etmeniz ve IPTV hizmetini yeniden satma konusunda başarı elde etmeniz mümkün değildir.

– İkincisi, IPTV servis sağlayıcılarını seçmeniz gerekir. Mevcut pazarda birçok sağlayıcı var. IPTV satıcınızın planını başlattığınızda güvenilir bir IPTV servis sağlayıcıları en önemlisidir. Seçilen sağlayıcı taahhüt ettikleri hizmeti sunmuyorsa, satıcı olduktan sonra sağlayıcıları değiştiremezsiniz. Bazı hususları dikkatlice kontrol etmenizin nedeni budur:

Farklı ülkelerden kanallar var mı yok mu?

Müşterileriniz, farklı cihazlarda sattığınız IPTV hizmetini kullanabilir mi?

Canlı yayın kalitesi, SD, HD veya FHD… nasıl?

Servis sağlayıcılardan aldığınız akışlar güvenilir mi değil mi?

Müşterileriniz için program rehberi kolay ve görsel değil mi?

– Üçüncüsü, iyi bir satıcı olmak. Daha fazla müşteriye sahip olmak için, potansiyel müşterilerin hizmetinizi daha iyi anlamalarına ve sattıklarınızı seçmeleri için onları yönlendirmelerine yardımcı olan hizmetinizi pazarlamanız gerekir. IPTV bayisinin hedefi nedir? – Mümkün olduğunca çok sayıda abone var. Peki nasıl yapmalı? Öğrenmeniz gereken çeşitli satış yöntemleri vardır: müşterilerinize sosyal medya, gazete veya geleneksel yöntemlerle erişim – bir satış ofisi açma. Satış yöntemlerini görmezden gelirseniz satışlarınızı gerçekleştirmeniz imkansız olacaktır. Hizmetinizi en benzersiz şekilde pazarlayarak müşterileri cezbedebilirsiniz.

Müşterilere IPTV satıcısı olarak nasıl hizmet veriyorsunuz?

Bir satıcı olduğunuzda, sağlayıcı sisteminde bir Xtream kod iptv paneli sağlanacaktır . M3u veya M3u8 bağlantısını kullanarak hesap oluşturabilir veya sunucuya MAC adresi ekleyebilir ve ardından MAG cihazı veya STB uygulamasını kullanan müşterilere portal bağlantısı gönderebilirsiniz.

IPTV Satıcısı olunca elde edeceğiniz faydalar

iptv bayi
iptv satıcı paneli IPTV satıcısı olarak daha fazla paraya sahip olmak

– Öncelikle, IPTV satıcısı olma yatırımının yüksek olmadığından eminiz. Hatta oldukça düşük. İsteğiniz için servis satın alırsınız, ardından arkaplan işleri yapmadan başkalarına satarsınız. Arka plan çalışmaları tamamen servis sağlayıcı tarafından yapılır. Yani işe alma teknisyenleri için de harcama yapmanız gerekmez.

– İkincisi, yeniden satış hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, bir satıcı olarak servis sağlayıcıdan indirim alırsınız. Hizmet satın alma ve satma için sağlayıcılara ödediğiniz ödemeniz için indirim uygulanır.

– Ve bir IPTV satıcısı olarak, müşteriniz için ücretsiz deneme hesapları oluşturabilirsiniz. Bu, satışlarınız için kullanışlıdır, çünkü kesinlikle müşteriler denemeye ve test etme şansına sahip olduklarında hizmet almaktan mutlu olurlar. Yani bir IPTV satıcısı olmak ister misiniz? Bu iş, doğru şekilde yaparsanız cüzdanınızı doldurmayı vaat ediyor. IPTV istemcisi değilseniz, hemen başlayın! Sizin için büyük bir fırsat olduğuna inanıyoruz, çünkü IPTV televizyonu eğlence hizmetinin geleceği olarak kabul ediliyor. Pişman olacak bu şansı kaçırmayın!

IPTV satıcısı olmak için herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Size her zaman yardım etmeye hazırız.

ETİKET: ucuz iptv bayi, en iyi iptv bayi, iptv bayi paneli, iptv bayi olmak, iptv bayi ücretsiz deneme, iptv bayi forumu, iptv bayi yardım, iptv bayi latino, rapor iptv bayi, restream iptv bayi