IPTV MAG Cihazı Nasıl Kurulur. İhtiyacınız olan:  n

n

    1. MAC adresinizin kayıtlı olduğundan emin olun. Değilse, climatecaucus ile ücretsiz bir IPTV aboneliği almak için kayıt olabilirsiniz, lütfen MAC adresinizi MAC bölümüne doğru girdiğinizden emin olun. Ancak, önceden MAC bölümüne kayıt yaptırdı ve MAC adresinizi doldurmayı unuttuysanız, lütfen MAC adresini sizin için ekleyeceğimi bildirin.

n

    1. 8600 kanal ve 9600VOD üzeri klima tesisinin kurulması ve kurulması için 5 dakika

n

n MAC adresinizi nerede bulacağınızı bilmek istiyorsanız? MAG kutunuzun MAC adresini bulmak için kutuyu döndürmeniz ve cihazınızın arkasındaki MAC adresini bulmanız yeterlidir. Ve MAC adresi ile kayıt n

MAC cihazınıza IPTV kurmak için 5 adım:

n Adım 1 : MAG cihazınızı açın. Settingsnn yüklemek ve tıklamak Adım 2: Ayarlar menüsüne gidin. Sistem Ayarları’na tıklayın ve “Sunucular” a tıklayın nn Adım 3: “Portallar” ı seçin nn Adım 4: “Portal Adı 1” satırına, ayırmanın adını yazın. Bu climatecaucusnNo “Portal 1 URL” dir, posta adresini girin: http://climatecaucus.link:6969/c  Bu, portaldan climatecaucus sunucusuna bir linktir. Lütfen 5. adımdaki tüm karakterleri kontrol edin :Yukarıda listelenen tüm işlemler tamamlandığında, “OK” düğmesine basın. Yukarıda listelenen tüm adımlar tamamlandığında, uzaktan kumandadaki “EXIT” düğmesine iki kez basın ve portalı yeniden başlatın.nnŞimdi her şey canlı TV izlemeye başlamak için hazır .. .n Uyarı: MAG 250 veya MAG 256 kullanıyorsanız ve portalınız yüklenmiyorsa nedeni listem çok büyük olabilir ve cihazınız onu tutamıyor olabilir. İzlemek istediğiniz paketi bu bağlantıyla seçebilirsiniz: nnBu listenizi daraltacaktır ve cihazınız çalışacaktır.

IPTV MAG

n “STB’niz engellendi, ISS’nizi arayın.” durumunuz varsa Belki MAC adresiniz aktif değildir. Lütfen bizimle iletişime geçin. Sizin için bir MAC adresi ekleyeceğim : MAG için Youtube Eğitimi:   https://youtu.be/x1Yq88ikVpg nn.nnnn.nn IPTV hizmetimiz VLC, Android, Smart TV, Roku, Apple TV, Telefon, Kodi, vb. birçok uygulama ve cihaz için uygundur. Özellikle her cihaz ve uygulama için ayrıntılı kurulum talimatlarımız ve kullanım kılavuzlarımız bulunmaktadır. Mag’de IPTV kullanmak istiyorsanız, lütfen bu makaleyi dikkate almayın. Bu öğretici makalenin size yardımcı olacağına inanıyoruz. Sahip olduğumuz doğru adımları atmanız yeterli, IPTV’yi Mag içine hızlı ve kolay bir şekilde kurabilir ve kullanabilirsiniz.

Mag Hakkında Bilmeniz Gereken Bazı Şeyler

Aslında, Mag’in bugün en güçlü çevrimiçi medyadan biri olarak bilindiğini söylemek doğrudur. Mag’nin tüketiciler tarafından tercih edilmesinin nedenlerinden bazıları hız, kullanım kolaylığı ve mükemmel çevrimiçi oynatma performansı.Ayrıca, TV’nizi TV’nize aktarmak için bir Info-set-top-box ile aynıdır. Müşteriler, USB bağlantı noktası sayesinde, depolama ortamındaki çevrimdışı medya dosyalarını çok kolay bir şekilde çalabilirler. Unutmamızı istediğiniz ilk şey, Mag uygulamasını bir MAC adresi ile kullanıyorsanız, adresinizi girmeniz gerekeceğidir. Kayıt kutusunda MAC. MAC adresi, 6 çift basamak ve kolondan oluşan varsayılan sözdizimidir. Bu çok önemlidir çünkü yanlış MAC adresini girerseniz cihaz çalışmayacaktır.

Mag IPTV nasıl kurulur

Mag’da IPTV kurulum kılavuzunu aşağıdaki adımları içeren size sağlayacaktır: nn İlk adımda, Mag cihazınızı bağlamanız gerekir; Ana ekranda, yapılandırma öğesini tıklayın. Ardından kurulum menüsü görünecektir, lütfen sistem ayarlarına tıklayın ve “Sunucular” ı seçin. Bundan sonra, ekranda Genel, Portallar ve Dahası dahil olmak üzere 3 öğe gösterilir; lütfen Portals.nn ‘ı tıklayın. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, ekranda Portal 1’in adı, Portal 1’in URL’si, Portal 2’nin adı ve Portal 2’nin URL’si dahil 4 hücre satırı görünecektir 1 “portalından, ayırma adı olan iklimlendiriciyi girin. “Portal 1 URL” satırına doğru portal adresini girmeniz gerekir: http://climatecaucus.link:6969/cBu adresi dikkatlice ve doğru bir şekilde girmeniz gerekir, çünkü bu climatecaucus.nn sunucusunun sunucusuna olan bağlantıdır. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, ekran, Portal 1’in adı, Portal 1’in adı, adı dahil 4 satır gösterecektir Portal 2 ve Portal 2’nin URL’si. “Portal 1’in Adı” satırında .nn Yukarıda açıklanan adımları tamamladıktan sonra, Tamam’ı tıklayın. Son olarak, uzaktan kumandadaki 2 kez Çıkış tuşuna basın ve bağlantı noktasını yeniden başlatın. Nn IPTV kurulumunu Mag’de tamamladıktan sonra IPTV hizmetimizi şu anda deneyebilirsiniz. Not: Kullandığınız cihaz Mag ise, listemiz çok büyük. 250 veya Mag 256, cihazınız bunun üstesinden gelemeyebilir. IPTV’yi Mag içine yükleme işlemi hakkında hala zorluklar ve şüpheleriniz varsa, hemen bizimle iletişime geçin, mümkün olan en kısa sürede çözmenize yardımcı olacağız. Buna ek olarak, IPTV hizmetini VLC, Android, Smart TV, Roku, Apple TV, iPhone, Kodi vb. gibi diğer cihazlara ve uygulamalara yükleme yönergelerine bakabilirsiniz. M3U files.nn kullanmanız gerektiğini unutmayın Bu makalenin size yardımcı olabileceğini umuyoruz. Hizmetimizin size tatmin edici bir deneyim sağlayacağından eminiz.Http://climatecaucus.net ile daha fazla bilgi için bize ulaşın E-posta: ListaIPTVcs@gmail.com Lütfen IPTV kanallarının tam listesini görmek için bir test hesabı oluşturun >>  Ücretsiz değerlendirme alın n Daha fazlasını okuyabilirsiniz: IPTV Hizmet | IPTV Listesi | IPTV Eğitimi  nnTAG: mag iptv, iptv mag 256, iptv mag 254, iptv mag 322, decodeur iptv mag 256, iptv mag 322/323, abonnement iptv mag, boitier iptv mag, abonnement iptv mag 254, iptv magtv mag, iptv mag 254 250 sunucu, mag iptv listesi, mag 250 iptv Brezilya sağlayıcıları