Kodi’ye yeni gelen misiniz? Belki Kodi’nin ne olduğunu bilmek istersin. Kodi ile başlayan yeni başlayanlar için öğreticiler sağlar. Buradaki kilit nokta, basit PVR IPTV istemcisini Kodi Krypton 17 ile kurmanız gerektiğidir. Bilmiyorsanız, PVR IPTV Basit İstemcisi, IPTV kanallarını izleyerek m3u çalma listelerinin oynatılmasını destekleyen Kodi için PVR’nin temel bir tamamlayıcısıdır radyo ve EPG.n

Basit bir PVR IPTV istemcisi nedir?

nPVR IPTV Basit İstemci KODI desteklemek için temel bir PVR ektir, m3u IPTV akışı çalma listelerini, radyo kanalları ve can EPG.nnAgora começarnn oynar ne-kodi olduğununnNa ana ekranını Kodi 17, sen TVnn tıklamanız gerekir Nasıl iptvsonra takın tarayıcıyı seçin NNOR complementonn ait enter-eklentiPVR IPTV Basit Clientnn içinde nnClique seçmek-pvr-iptv-basitNNOR ardından Configurarnn seçmek seçme-yapılandırmakGeralnn içinde nnClique click-on-genneral-kodinn bir çalma listesi m3u URL’ye sahip nnSe, Uzak Yol (Internet adresi) için konum ayarlayabilirsinizseçim-şebekenn Sonra M3U OynatmaListesi URL’sini tıklayın. m3u URL’niz yoksa ve IPTV’yi nereden alacağınızı bilmiyorsanız. Size yardımcı olabilirim: D. Size en iyi IPTV sağlayıcısı olan BestBuyIptv.com’u önermek zorundayım, 8600 IPTV kanalı sağlıyoruz ve 9600 VOD EPG çok istikrarlı ve kullanımı kolay. kodi IPTV Satın almadan önce IPTV kararını ücretsiz olarak alabilirsiniz.nnPlayList M3U’nuzun IPTV kanalları URL’sini girdikten enter-link-m3u-in-kodisonra Tamam düğmesine tıklayın ve yerel olarak kaydedilmiş bir M3U metin dosyanız varsa, yerel yol için konum seçebilirsiniz LAN) nn seçim-şebekeNNOR sonra M3U PlayList URLnn seçmek seçmek-m3u-play-list-url-kodidosyanın nereye kaydedildiğinden dosya m3u Kodi IPTV için nnNavegue ve escolhann save-in-masaüstüneardından OKnn seçmek NNOR Seç-is-oknnSelecione Ativarnnseçim etkinleştirmeknn Yüklenen kanalların bildirimi için birkaç saniye bekleyin IPTV-kanal-yüklünn nŞimdi ana ekrana gidip TV’yi seçin ve nasıl olduğunu görebilirsiniz nn iptv-in-ev-kodiIPTV için EPG’yi ayarlamak istiyorsanız, Ayarlar’ı seçin Add-in-EPG-hownn Sonra EPG Yapılandırması => URL’yi seçin URLnnEnter URL’yi girin EPG’niz var. Benim IPTV hizmeti 6000 kanal ve sahip 8000 VOD aynı zamanda en IPTV Kodinn programlar için EPG var enter-link-olan-epgnnClique Tamam ve Kodinn yeniden başlatmanız gerekiyor yeniden başlatma-kodi-iptvnnVocê Kodinn ile IPTV Basit İstemci PVR yüklemek için benim videoyu görebilirsiniz Eğitimi Youtube Video :  https://youtu.be/YdcntOQscSw nn . nİşte bu! Sen bittin! İnşallah benim eğitimimden zevk aldınız, eğer sizin için zorsa. Kodi için addon kullanımı çok kolaydır.

Kodi IPTV için Eklenti

1. Eklentiyi Kodi’ye indirin: İNDİR nnStop 2. KODI’yi açın Sistem -> Ayarlar -> Eklentiler’e gidin 3. Zip dosyasından yükle’yi seçin ve zip indirmesini arayın 4. Bir uyarınız var: Kodi ile Kanalı yükleyemiyorsanız, lütfen Ayarlar> PVR ve Canlı TV> Genel’e gidin, ardından Temizle’yi seçin . Veritabanının temizlenmesi ve yeni listenin yüklenmesi biraz zaman alabilir, lütfen sabırlı olun ve bekleyin.Gerçek şu ki, Kodi’ye gelince, insanlar birçok Android, Windows, Mac OS, Linux, FreeBSD, vb. İşletim sistemlerinde çalışan bir uygulamayı düşünüyor. IPTV hizmetimizi Kodi’ye nasıl yükleyeceğinizi göstermeden önce, bu uygulamayı daha iyi anlamanıza yardımcı olalım. Umarız aşağıdaki yazı size yardımcı olur.

Kodi hakkında bazı bilgiler

Öncelikle, hizmetimize güvendiğiniz ve kullandığınız için teşekkür ederiz. Size en iyi deneyimleri getireceğimize inanıyoruz. Kodi uygulamasını kullanıyorsanız, lütfen bu makaleyi dikkate almayın. Kodi’nin XBMC Vakfı tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir multimedya uygulaması olduğu doğru. Ülkedeki yüksek kapsamı sayesinde, Kodi’nin mükemmel ve güçlü bir ev eğlence uygulaması olduğunu inkar etmek mümkün değil.

Kodi’de IPTV nasıl kullanılır

Buradaki kilit nokta, basit PVR IPTV istemcisini Kodi Kripton 17 ile yapılandırmanız gerektiğidir. Bilmiyorsanız, PVR IPTV Basit İstemcisi IPTV kanallarını izleyen m3u çalma listelerinin oynatılmasını destekleyen Kodi için PVR’nin temel bir tamamlayıcısıdır başarılı kurulumdan sonra radyo ve EPG.nnKodi 17 ana ekranı Kodi 17 uygulamasını yüklemelisiniz (bunu Google Play Store’da bulabilirsiniz). Kodi 17 uygulamasını açın, ana ekranınızda TV öğesine tıklayın. Kodi 17 uygulamasını indirdikten sonra, Kodi’yi açın ve TVnn öğesini tıklayın. Sonra ana ekranda iki düğme olmak üzere iki öğe gösterilir: ‘Tarayıcı eklentisini girin’ ve ‘Bu öğeyi ana menüden kaldır’. ‘Eklenti tarayıcıya gir’ seçeneğini seçmelisiniz. Ardından ekranda çeşitli öğelerin bir listesi gösterilir. doğru PVR IPTV Basit İstemci öğesini seçmeniz gerekir. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, ‘Ayarlar’ düğmesini seçmeniz ve Genel’i tıklatmanız gerekir. NnBir URL çalma listeniz varsa, Konumu Uzak Yol olarak ayarlayabilirsiniz. m3u URL’niz yok ve henüz IPTV servisini kaydetmediniz. Bir sonraki adımda, PlayList M3U’nuzun URL’sinin IPTV kanallarını girmeniz ve Tamam’ı tıklamanız gerekir. Ardından ekranda M3U URL OynatmaListesi var, üzerine tıklayın.Ayrılmayacağınız adımlardan biri, dosyanın kaydedildiği Kodi IPTV m3u dosyasına gitmek. Öyleyse tıklayalım. Yükleme işlemini tamamlamak için Tamam’ı seçin ve Etkinleştir’i tıklayın. bu yüzden işlemin tamamlanması için biraz beklemelisiniz. yükleme işlemi tamamlandı. Ek olarak, IPTV için EPG’yi yapılandırmak için Yapılandır’ı da seçebilirsiniz. Bundan sonra, EPG Ayarları’na tıklamanız ve XML URL’sini seçmeniz gerekir. Son olarak, sahip olduğunuz EPG URL’sini girin, Tamam’ı tıklayın ve Kodi.nn programını yeniden başlatmanız gerekir. Umarız rehberliğimizle hizmetlerimizi kolayca ve hızlı bir şekilde kurabilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, en kısa sürede cevap verebilmemiz için bize yorumlarınızı göndermek için çekinmeyin. Hizmetlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde kurabilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, en kısa sürede cevap verebilmemiz için bize yorumlarınızı göndermek için çekinmeyin. Hizmetlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde kurabilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, en kısa sürede cevap verebilmemiz için bize yorumlarınızı göndermek için çekinmeyin.Http://climatecaucus.net ile daha fazla bilgi için bize ulaşın E-posta: ListaIPTVcs@gmail.com Lütfen IPTV kanallarının tam listesini görmek için bir test hesabı oluşturun >>  Ücretsiz değerlendirme alın n Daha fazlasını okuyabilirsiniz: IPTV Hizmet | IPTV Listesi | Öğretici IPTV  nnTAG: android içinde kodi kullanarak, kutu tv kodi kullanarak kodi 2017 kullanarak nasıl mobil ilgili kodi kullanımı android, üzerinde kodi kullanarak, pc kodi kullanarak, kodi kullanarak kodi iptv, iptv kodi listesi ise 2017 iptv seti kodi, kodi indir iptv, iptv kodi listesi kodi iptv decos, 2019 iptv kodi decos kodi iptv, iptv listesi kodi için