SSIPTV şimdi talep üzerine kanalları ve videoları binlerce izlemek için yardımcı en şaşırtıcı hizmetlerden biridir. Böyle VLC, Android, Akıllı TV, Roku, Apple TV, I Phone, KODI gibi farklı cihazlardan IPTV hizmeti … kullanabilirsiniz Ve bu makaleyi sonuna kadar, biz Akıllı TV SSIPTV nasıl kurulacağı göstermek istiyorum. Eğer IPTV yapılandırmak için kullanılacak cihaz merak ediyorsanız, Smart TV IPTV akışını çalıştırmak için iyi cihazlardan biridir. Akıllı TV ile, bu tür STB emülatörü, SSIPTV uygulaması ve Akıllı IPTV uygulaması olarak IPTV hizmetleri desteklemek için birçok uygulama var. Bu yayında, uygulamayı kullanarak akıllı TV ile IPTV akışı çalışması yardımcı olacaktır SSIPTV.n

SSIPTV Uygulamasını Kullanarak Akıllı TV’de IPTV Nasıl Kurulur

nSS IPTV, Basit Akıllı IPTV’yi ifade eder. Çok amaçlı IPTV Oynatıcı olan SS IPTV uygulaması, Smart TV’nizde İnternetten IPTV akışını yayınlamanıza izin verir.

SSIPTV uygulaması 1

n

SSIPTV uygulaması ücretsiz indir

Smart TV’de LG Smart TV, SSIPTV, herhangi bir ülkedeki bu platformdaki LG Smart World yetkilisinden kurulabilir. SS IPTV’yi LGn2 mağazasında bulabilirsiniz. SS IPTV Samsung Smart TVnn uygulaması nnUygulama D serisi modellerde ve daha üstte çalışır. SS IPTV, bu platformdaki Samsung Smart Hub yetkilisinden herhangi bir ülkede kurulabilir.nn3. SS IPTV Philips Smart TV: nnUygulama D serisi modellerde ve daha üstte çalışır. SS IPTV, bu platformdaki Samsung Smart Hub görevlisinden herhangi bir ülkede kurulabilir.

SSIPTV Smart TV’nize çalma listesi yükleyin

nS3 IP listesini kullanarak M3u listesini Smart TV’ye yüklemek için 2 farklı yol vardır: n

n

  1. Link yükle (harici listelerde) ss-iptv.com

n

  1. Kalıcı olmayan erişim koduyla yükleme (dahili çalma listeleri)

n

n

Doğrudan bağlantı ile M3u listesini yükleyin

nPass 1: Uygulamanızı açın ve “ana ekran” göreceksiniz. Ana ekranda Configuraçõesnn butonuna tıklayın 1. Adım Ana ekrannn nn nn nn nnPasso 2: ana ekranda aşağıda Ekle düğmesi direitann için externasnClique bu aplicativonEscolha çalma listelerinin yapılandırmasında içerik bölümüne bir diretonnVá bağlantı ile m3u listesi yüklemek için Ss IPTV harici çalma listesi 1nn nnEtapa 3 nn: İstediğiniz çalma listesinin başlığını ve tüm M3u çalma listenizi girin. Lütfen doldurduğunuz tüm karakterlerin doğru olduğundan emin olun, sağ köşenin üstündeki Kaydet düğmesine bastıktan sonra iki kez kontrol edin. Listenin yüklendiğini göreceksiniz Adım 4: Ana ekrana dönerek mevcut çalma listesini göreceksiniz

Oynatma listesini dahili oynatma listeleriyle yükle

nPass 1: Ana ekranda, Adım 2’deki Ayarlar düğmesine tıklayın: uygulama ayarlarının Genel bölümüne gidin ve Kod al düğmesine basın. Kodunuz sadece 24 saat kullanılabilir (ya da yeni bir kod üretilinceye kadar) nM3u listesini PC üzerinden oluşturmak için bu kodu kullanacaksınız. Nn nn Dahili çalma listeleri için ss iptv kodunu alın 1nnPass 3: Yükleme listesi için resmi SS IPTV uygulamasının ana web sitesine gidin nn Bağlantı kodunu gir alanına alınan kodu girin ve Cihaz ekle düğmesine basın nn nn ntFace 4: TV’nizi ekledikten sonra, Harici çalma listeleri seçeneğini tıklayın ve EKLENEN EKLE düğmesine gidindış çalma listeleri1nnEm Edit Item m3u listenizi doldurun. Kayıt yaptırdıysanız, kayıt olduktan sonra aldığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi girebilir ve m3u listenizi alabilirsiniz. Değilse oynatma listesi eklennTap 5’i kaydedemezsiniz: Smart TV’nizin ana ekranına geri dönün. Dahili çalma listeniz, ana ekranın Çalma Listem bölümünde bulunur. Artık kanalı izlemek için Çalma Listem’i tıklatabilirsiniz .. IPTV’lerin yeni listesini yüklediğinizde, eski olanın yerini alacak .. Bu işlem sırasında herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa, lütfen bizimle iletişime geçin veya bu yazıyı yorumlayın, size yardımcı olacağız. Ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Smart TV’de Smart IPTV nasıl kurulur?

nBu eğitim, Smart TV LG ve Samsung TV için aynıdır. Smart IPTV uygulamasını Smart TVnn’e yükleyin. Yapılacak ilk şey, Smart IPTV uygulamasını LG / Samsung App Store’dan indirip yüklemek. Uygulamayı yüklemek için başka bazı modeller için bir USB sürücüdür. Uygulamayı başlat İşte Smart IPTV arayüzü benziyor: Smart IPTVnnA’nın arayüzü, uygulamanız aktif değilse, satın almanızın isteneceğidir Smart IPTV kullanmak için Smart IPTV’nin MAC adresini kullanın. 5,49 Euro’luk ücretle, istediğiniz herhangi bir cihaz için bir ömür boyu kullanabilirsiniz. Önce Smart IPTV’nin kalitesini tecrübe etmek istiyorsanız, 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Bu, Smart IPTV’nin MAC adresini alabileceğiniz adresdir: https: // siptv.

n

  1. Smart TV’nizin MAC adresini girin

n

  1. Bu alan için M3U’yu seçin ve IPTV sağlayıcınızdan aldığınız hesaptan M3U (m3u_plus) çalma listesini indirin. Bir IPTV hesabını nereden alacağınızı bilmiyorsanız, climatecaucus bugün en güvenilir IPTV sağlayıcılarından biri olduğu için ziyaret edebilirsiniz.

n

Birkaç dakika içerisinde, climatecaucus tarafından sağlanan IPTV’nin size vereceği en iyi şeyleri denemek için 48 ücretsiz deneme sürümünü edinebilirsiniz. Bir ömür boyu IPTV servisinin maliyeti kişisel bir hesap için sadece 70 $ / yıl’dır. nn climatecaucus lider olduğu sağlayıcı 2018 yılında IPTV n

n

  1. “Çevrimiçi kaydet” i seçin; yalnızca düşük bellek nedeniyle çalma listesini TV’nize yüklerken sorun yaşarsınız.

n

  1. “ExUSSR” kutusuna kanal programlama diline uyacak uygun EPG ülkesini seçin.

n

  1. Çalma listenize dahil olan logoları etkinleştirmek için “Liste logolarını etkinleştir” i veya “Logolar” kutusundaki “Uygulama logolarını değiştir” i (tvg-logo) seçin.

n

  1. EPG URL’sini otomatik olarak algılamak için “EPG’yi Algıla” özelliğini kullanın

n

  1. “Ben robot değilim” üzerine tıklayın

n

n Her şeyi doğru yaptıysanız, kanal sayısıyla birlikte “Başarı …” iletisini alırsınız. nn Şaşırtıcı kanalların ve videoların tam listesini izleyin ve tadını çıkarın. nnSmart TV uygulamasını başlatın, böylece yaptığınız tüm değişiklikler kaydedilir. Uygulamayı tekrar açtığınızda, yararlanabileceğiniz kanalların bir listesini göreceksiniz. Nn IPTV servisi hakkında daha fazla bilgi ve cihazınızda nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için climatecaucus ile iletişim kuracağız. abaixo.nn ile daha fazla bilgi için bize ulaşın http://climatecaucus.net E-posta: ListaIPTVcs@gmail.com >> IPTV kanalların tam listesini görmek için bir test hesabı oluşturun  ücretsiz deneme alın nDaha fazla oku: IPTV Hizmeti | IPTV Listesi | Öğretici IPTV  nnTAG: ssiptv listesi ssiptv listesi ssiptv lg, ssiptv liste 2017 ssiptv samsung, güncellenmiş ssiptv listesi 2017 ssiptv listesi 2018 ssiptv indir, ssiptv kanalların listesi ssiptv listesini indirmek, güncellenmiş ssiptv listesi ssiptv liste 2017 indir akıllı tv samsung içinde ssiptv yükleyerek liste m3u ssiptv 2017 2017, hazır ssiptv için ssiptv, çalma listesi ssiptv, ssiptv sitesini, ssiptv m3u, ssiptv indir, ssiptv listeleri, ssiptv editörü, dış liste ssiptv, ssiptv liste 2017 indirme uygulaması indirmek ssiptv, liste ssiptv kanalları, ssiptv apk, set ssiptv, yüklemeden ssiptv, ssiptv dış liste, güncelleştirilmiş ssiptv listesi indir ssiptv –> https://bestbuyiptv.com/service/usa-iptv/ <<–